Agent vanzari

Vitacom Electronics

Job expirat

RESPONSABILITATI

DACĂ
• ştii să-ţi vinzi ideea, produsul sau serviciul tău mai bine ca oricine
• te consideri cel mai bun vânzător si eşti capabil să negociezi contracte de colaborare avantajoase
• eşti o persoană orientată spre rezultate, cu excelente abilităţi de comunicare
• ai o atitudine pozitivă si proactivă
TE AŞTEPTĂM IN ECHIPA VITACOM!
Ce căutăm ?
 Persoane cu abilităţi excelente si experienţă în vânzări, care să promoveze cât mai eficient produsele companiei, să deservească clienţii astfel încât portofoliul de clienţi să crească în permanenţă, având atribuţii în ofertare produse, lansare comenzi, prezentare de promoţii, identificare de potenţiali clienţi, urmărire creanţe şi încasarea lor în termenele stabilite

CERINTE

Ce aşteptări avem faţă de tine, viitorul nostru coleg ?
 Experienţă în vânzare directă de cel puţin 1 an, cu rezultate măsurabile
 Permis de conducere categ.B, experienţă relevantă în condus
 Cunoştinţe bune si rutină in utilizarea programului MS Office (în special Excel şi Word)
 Reprezintă avantaj interesul şi afinitatea către domeniul tehnic-electronic, cunoştinţele de bază despre produsele comercializate (produse si componente electrice si electronice)

BENEFICII OFERITE

Ce îţi oferim?
 Posibilitate de a lucra într-o companie de talie naţională, stabilă, deschisă spre noi si noi provocări
 Climat de lucru motivant către atingerea de rezultate excepţionale, cu posibilităţi reale de dezvoltare profesională si construirea unei cariere solide

Poţi comunica cu noi şi prin facebook şi twitter.

Partenerul ideal în electronică! Companie de talie nationala, prezenta si pe piata europeana oferind produsele unor producători de prestigiu din lume precum şi servicii de înaltă calitate pentru intreprinderi mici şi mijlocii, companii mari, lanturi de magazine, end-useri, consumatori industriali. Avem peste 19 ani de experienta pe piata de distribuitie de componente electronice, piese de schimb si accesorii pentru electronice si electrocasnice. La noi gasesti de la camere video 3D,detectoare radar, walkie talkie, sisteme de navigatie GPS, la accesorii laptop (genti, incarcatoare), genti foto-video, baterii, acumulatori, incarcatoare, lanterne precum si becuri economice, camere web, telecomenzi, prelungitoare sau cabluri. Pentru mai multe informatii vizitati-ne pe: www.vitacom.ro Puteti comunica cu noi si prin facebook si twitter