Agent Vanzari

PrimeCom Trade Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea relatiilor cu clientii existenti
- Implementarea eficienta a strategiei de vanzari a companiei
- Identificarea si dezvoltarea noilor oportunitati de vanzare
- Planificarea si organizarea activitatii de vanzare
- Realizarea target-ului de vanzare alocat
- Prezentarea si promovarea produselor companiei
- Intretinerea si dezvoltarea retelei de clienti;
- Asigurarea continuitatii livrarilor;
- Exploateaza in mod judicios si mentine aspectul ingrijit al autovehiculului aflat in dotare, conform procedurilor auto de exploatare si intretinere;

CERINTE

- Cel putin studii medii
- Prestanta si abilitati de relationare
- Experienta in vanzari
- Putere de convingerepersuasiune
- Spirit organizatoric
- Sigur pe sine
- Comunicativ
- Loial
- Permis auto categ B, cu vechime de min 3 ani

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial - fix+comision
- autotovehicul, telefon mobil;
- activitate intr-un colectiv tanar si dinamic
- training

Companie de distributie regionala - bunuri de larg consum non-food.
Portofoliu: Henkel, Romchim, Panasonic, Sanyo etc