AGENT VANZARI

ADS TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului actioneaza in zona sa de vanzari in scopul atingerii obiectivelor stabilite, conform politicii comerciale comunicate de seful ierarhic. Pentru aceasta titularul postului trebuie sa cunoasca produsele comercializate, sa intretina relatia cu clientii, sa urmareasca incasarea eficienta a contravalorii produselor vandute in zona sa de livrare, sa gestioneze in conformitate cu prevederile legale numerarul, formularele cu regim special precum facturi, chitante, avize de insotire a marfii, CEC-urile si biletele la ordin.

CERINTE

- abilitati de vanzare/ negociere ;
- abilitati de comunicare, spirit de echipa;
- orientare catre rezultate, atitudine pro-munca, dorinta de promovare ;
- recomandari de la locurile de munca anterioare;
- cazier judiciar integru;
- fara evenimente rutiere anterioare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Posibilitati de promovare.

Unic distribuitor la nivel national al unor marci de renume din domeniul FMCG.