AGENT TURISM

OK Service Business Travel

Job expirat

RESPONSABILITATI

- rezervari hoteliere interne si externe.
- realizarea de pachete turistice pentru turismul intern si international
- efectuarea rezervarilor, pe rutele stabilite conform programelor
- urmarirea derularii actiunii turistice
- intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie.
- mentinerea unei bune colaborari cu furnizorii de servicii
- mentinerea unei bune colaborari cu clientii

CERINTE

- studii superioare de specialitate
- posesor de Brevet de turism;
- minim 5 ani experienta in turism
- engleza nivel avansat (alte limbi straine constituie un avantaj)
- cunostinte operare calculator
- bune cunostinte de geografie
- excelente abilitati de comunicare
- persoana bine organizata, dinamica, orientata catre rezultate
- atentie la detalii si acuratete in exprimare

OK Travel ofera clientilor sai un echilibru unic intre serviciile de inalta clasa si controlul strict al costurilor. Mai presus de toate, oferim cunostintele si experienta relevanta a specialistilor nostri, impreuna cu cele mai moderne metode de lucru.
La OK Travel intelegem si recunoastem nevoia clientilor nostri pentru inalte standarde ale serviciilor.

Abordarea noastra focalizata si consultativa este cea care ne face sa intelegem si sa ne apropiem cat mai bine de client si de nevoile acestuia. Ajutam clientul sa se concentreze mai bine pe problemele sale atunci cand calatoreste, oferindu-i intreg suportul nostru informational si de confort.

Misiunea noastra este aceea de a depasi asteptarile clientilor nostri promovand consecvent atitudinea de tipul "se poate".

Specialistii consultanti de calatorie ai OK Travel au fiecare cel putin 10 ani de experienta in turismul de afaceri si pot face fata cu succes oricarui tip de organizatie, mica, medie sau mare. Aceasta este o garantie in fata clientilor nostri, care cu greu poate fi gasita in peisajul autohton al industriei de profil.