AGENT IMOBILIAR

RAFF CUT STUDIO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea imaginii firmei si a serviciilor oferite de aceasta;
Analizarea cererii si ofertei existente pe segmentul de piata vizat;
Identificarea de noi proprietati si proiecte imobiliare;
Identificarea potentialilor clienti;
Actualizarea bazei de date;
Intermedierea tranzactiilor imobiliare (vizualizare, prenegociere, facilitare Cadastru, Intabulare, asistenta Notariala

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare, negociere, relationare; putere de convingere.
Responsabilitate si seriozitate;
Studii superioare / medii;
Experienta in vanzari;
Buna cunoastere a pietei imobiliare si a termenilor specifici reprezinta un avantaj;
Cunostinte de operare PC si cunoasterea unei limbi de circulatie internationala (nivel conversational);
Orientare catre rezultate;
Adaptabilitate la politicile si programul firmei;
Motivat de dorinta de a reusi;
Tinuta business reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea construirii unei cariere intr-un mediu de lucru profesionist;
Seriozitate si suport continuu;
Contract de munca sau contract de colaborare;
Comisioane de pana la 40%, in functie de realizari;
Telefon mobil cu minute incluse;
Decontare transport/combustibil;
Training de specialitate.

RAFF CUT STUDIO este o societate cu actionariat 100% romanesc, aflata in continua dezvoltare, ce are ca obiectiv principal de activitate investitiile, serviciile si tranzactiile imobiliare.
Asiguram solutii de calitate cu personal de calitate!