Agent achizitii

WAM Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-negocierea si incheierea contractelor cu furnizorii de materii prime (dupa perioada de training).
-colaborarea cu celelalte Departamente.
-estimarea necesarului de materii prime.
-urmarirea comenzilor lansate.
-intocmirea rapoartelor specifice Departamentului Achizitii.

CERINTE

-studii superioare tehnice finalizate (de preferat profilul Mecanic).
-abilitati de negociere, de comunicare si de organizare.
-abilitati de analiza si planificare.
-cunostinte bune de operare PC (MS Office).
-cunostinte bune limba engleza (limba italiana constituie un avantaj).
-permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

Ocazia de a lucra intr-o companie multinationala. Training in tara si in strainatate. Dezvoltarea profesionala pe baza unui plan de cariera.

Leader mondial in productia de transportoare elicoidale si filtre pentru siloz. Producerea si comercializarea echipamentelor pentru manipularea pulberilor si a materialelor granulare, confectii metalice, prelucrari mecanice, proiectare si programare utilaje industriale.

www.wamgroup.com