# JOB MANAGER - PLOIESTI

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea personalului angajat in leasing;
- Recrutarea de personal calificat si necalificat in conformitate cu cerintele companiei angajatoare;
- Susţinerea interviurilor de selecţie;
- Oferirea de suport pentru integrarea candidaţilor;
- Menţinerea relaţiei cu clienţii companiei;
- Gestionarea documentelor de angajare;

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienţă de minim 2 ani in administrarea si recrutarea de personal;
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
- Cunoştinţe avansate de operare PC : pachetul MS Office;
- Permis de conducere categoria B;
- Excelente abilităţi de comunicare, organizare şi negociere;
- Disponibilitate pentru deplasări frecvente pe o rază de maxim 50 km;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv ;
- Posibilitate de dezvoltare profesională în cadrul unei companii multinaţionale.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.