~Contabil - Ploiesti

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala, producator pentru industria farmaceutica

- Contarea si verificarea documentelor contabile;
- Intocmirea si urmarirea deconturilor;
- Intocmirea registrelor de casa si banca;
- Contabilizarea mijloacelor fixe si mobile;
- Pregatirea si participarea la inchiderile lunare si anuale;
- Analiza financiar-contabila;

CERINTE

- Studii superioare economice;
- Minim 2 ani experienta in domeniul contabilitatii;
- Cunostinte de IFRS si Reporting;
- Cunostinte de Limba Engleza la nivel Mediu;
- Cunostinte bune de operare PC;
- Abilitati de organizare;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Oportunitate de dezvoltare intr-un mediu de lucru profesionist;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.