VANZATOR Magazin Steilmann- PITESTI, RAMNICU VALCEA

STEILMANN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura consilierea clientilor pentru a determina vanzarea de produse vestimentare.
- Aplica toate criteriile comerciale de magazin conform standardelor Steilmann.

CERINTE

- Studii medii/ studii superioare (studenti)
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu
- Cunostinte PC
- Abilitati de a lucra cu clientii
- Persoana orientata spre indeplinirea targetului de vanzare

BENEFICII OFERITE

- Salariul fix
- Comision lunar in acord cu realizarea planului de vanzare
- Tichete de masa
- Bonusuri bianuale
- Cadouri Steilmann cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun.
- Instruire specifica
- Dezvoltare profesionala continua, cariera.

Compania Steilmann Romania specializata pe activitatea de retail - comercializare produse vestimentare in magazine proprii, este prezenta atat in Romania cat si in Europa de Est. In anul 2007 Steilmann Romania are ca obiectiv deschiderea a inca 28 de magazine in Romania si a 5 magazine in Europa de Est.