vanzatoare

Horus Center SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de asigurarea volumului de marfa corespunzator, in rafturi
- Raspunde de valabilitatea produselor expuse
- Raspunde de raportarea pierderilor de orice fel (rebuturi, furturi)
- Raspunde de conditiile de igiena a marfii
- Raspunde de informarea clientilor
- Raspunde de rezolvarea problemelor si de satisfacerea cerintelor clientului
- Raspunde de supravegherea raioanelor
- Informeaza superiorii cu privire la vanzarile din raioane
- Identifica acele produse care nu se vand si raporteaza Asistentului Manager pentru masuri adecvate
- Respecta instructiunile verbale si scrise date de superiori

CERINTE

Cautăm un candidat cu urmatoarele aptitudini, abilităţi si experienţă :
Minim 1 an experienţă în domeniul serviciu clienţi, de preferat în industria de retail.
Abilităţi excelente în domeniul serviciu clienţi.
Abilitatea de a recunoaşte şi efectua oportunităţi de vânzare.
Abilitatea şi dorinţa de a manipula o casă de bani.
Abilităţi de comunicare şi organizare.
Abilitatea de a îndeplini mai multe sarcini într-un mediu rapid.
Abilitatea de a lua initiativă pentru a termina sarcinile şi rezolva problemele.
Abilitatea de a respecta termenii limita.
Abilitatea de a gestiona timpul şi de a prioritiza activităţile.
Trebuie să fie disponibil în weekenduri.

BENEFICII OFERITE

comision

Horus Center este o companie cu oameni dedicați, profesioniști, orientați spre găsirea de soluții potrivite pentru biroul tău.

Segmentele de bază ale portofoliului nostru sunt reprezentate de o varietate foarte largă de produse de papetările, birotică și tipizate. Întodeauna dorim să oferim mai mult, astfel să ne surprindem clienții cu ceva nou de fiecare dată.