Trainer (domeniul Tehnic)

Contrast HR Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Concepe module pentru formarea personalului din sector;
- Actualizeaza, inoveaza, amelioreaza proiectul sesiunilor de formare (pe partea de mecanica/caroserie);
- Planifica sesiunile de formare si bugetul aferent, impreuna cu Seful de Serviciu;
- Organizeaza logistica si informatiile pentru livrarea sesiunilor;
- Este responsabil de transferul de informatii prin sesiuni de formare;
- Livreaza Master-ele in limba franceza catre entitatile implicate pentru validare tehnica si traducere in alte limbi;
- Evalueaza stadiul proiectelor in curs si intocmeste rapoarte.

CERINTE

Profil:
Persoana independenta si responsabila
Abilitati de organizare si planificare
Adaptabilitate la schimbarea activitatilor si a conditiilor de lucru ;
Capacitate si dorinta de invatare

Educatie:
Absolvent (a) de studii superioare profil tehnic (TCM, AR);

Abilitati tehnice:
Experienta in inginerie si/sau formare tehnica reprezinta un avantaj;

Limbi straine:
Franceza (scris, vorbit, citit) : nivel avansat ;
Engleza (scris, vorbit, citit) : nivel mediu.

Operare PC:
Buna cunoastere a Pachetului Microsoft Office;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Pachet atractiv de relocare (unde este cazul)

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta in domeniul Resurselor Umane.
Clientul nostru este o companie din industria auto.