Telemarketer lb germana

IT Global Resources Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

Limba germana nivel avansat- cerinta obligatorie.

Experienta minima in vanzari

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Contacteaza telefonic potentialii clienti (atat din Romania cat si din tarile vorbitoare de limba germana) prezentand produsele/serviciile companiei

Stabileste intalniri pentru a prezenta produsele/serviciile companiei.

Beneficii:

Salariu fix+comision din vanzari

Mediu de lucru placut

Colectiv tanar

DESCRIEREA COMPANIEI:

Companie de IT software cu actionariat elvetian.

Descrierea companiei pe pm.it-gr.ro

CERINTE

Lb. germana AVANSAT - criteriu eliminatoriu

IT Global Resources Management is part of the SHS-G Swiss holding, which is the true specialist when it comes to developing quality custom software. Since 1992 we are an important name in Switzerland and Germany, with over 110 clients served in the long term, with real power.