Tehnician mentenanta

Haulotte Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentananta de productie.
− Definirea unui plan de mentenanta preventiva.
− Propunerea de solutii de imbunatatire a mentenantei preventive.
− Luarea la cunostinta a interventiilor care trebuiesc efectuate tinand cont de prioritatile existente.
− Localizarea si diagnosticarea de probleme (mecanice, hidraulice, sau electrice) si implantarea de solutii alternative.
− Depanarea masinilor si echipamentelor periferice, reglarea lor.
− Responsabil de verificcarea periodica a masinilor.
− Planificarea si implementarea lucrarilor noi.
− Realizarea fiselor de mentenanta la primul nivel.
− Formarea operatorilor de mentenanta de primul nivel.

CERINTE

− Diploma de studii superioare in Mentenanta Industriala ;
− Experienta de 5 ani pe un post similar ;
− Calificare de electrician, de preferat ICHIR pentru 400V maximum.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate excelenta de dezvoltare a unei cariere intr-o companie internationala care este unul din liderii pietei;
- Salariu atractiv si crestere asigurata a pachetului salarial;

Haulotte Group este prezent la nivel mondial prin intermediul numeroaselor sale filiale si agentii de distributie, asigurand servicii prompte si eficace in domeniul echipamentelor de lifting.
Principala activitate a HAULOTTE Group este constructia echipamentelor de ridicare pentru oameni si materiale.
Pentru mai multe detalii vizitati www.haulotte.com