Tehnician Calitate Client

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interlocutorul direct al clientului pe teme de calitate :
- este responsabil cu completarea bazei BQE
este responsabil de colectarea si analiza rezultatelor furnizare de serviciul garantii
este responsabil de consultarea si operarea bazei client IPPRF
contacte directe cu clientii (tel, fax: relatii)
gestiunea indicatorilor calitate (PPM, reclamatii..)
tinerea sub control a acestor indicatori
intocmirea dosarelor de reclamatii si gestionarea acestora
operarea reclamatilor in baza de reclamatii client GQE
pilotare analiza si plan de actiuni ca urmare a unei probleme de calitate client.

CERINTE

- cunostinte operare baza IPPRF Qualite Renault
liceu absolvit
utilizare format 8 D, PDCA
cunostinte de limba franceza
minim 2 ani de experienta in utilizare baza de reclamatii Renault si a formatului 8 D (PDCA)
cunostinte demers Renault
persoana nefumatoare.

BENEFICII OFERITE

-salar foarte bun
-bonuri de masa
-masa asigurata

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.

www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate