SUPERVIZOR MAGAZINE GSM

FONOMAT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizeaza activitatea desfasurata de catre agentii de vanzari si directorii de magazine din Pitesti
- instruieste, coordoneaza, monitorizeaza si evalueaza personalul din subordine
- urmareste respectarea procedurilor financiar-contabile si legale in vigoare
- intocmeste rapoarte si raspunde in fata Directorului de vanzari zonal
- analizeaza evolutia vanzarilor si propune masuri pentru atingerea targetelor lunare

CERINTE

- abilitati manageriale;
- abilitati sporite de comunicare si negociere;
- experienta in vanzari pe piata GSM constituie avantaj;
- cunostinte solide de operare PC si contabilitate primara;
- persoana serioasa, prezentabila, cu simtul raspunderii, usor integrabila intr-un colectiv, interesata de un job pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de formare si dezvoltare profesionala;
- conditii de munca deosebite.

Fonomat este cel mai mare dealer Orange din Romania, avand in prezent o retea de peste 185 magazine in intreaga tara. Calitatea angajatorului Fonomat este data de echipa de profesionisti din care este alcatuit. In prezent Fonomat este unul dintre cei mai importanti jucatori de pe piata de telefonie mobila din Romania.