Specialist Vanzari -City Garden Pitesti

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

· relationarea cu clientii companiei;
· activitati de vanzare si consiliere a clientilor cu privire la plante, accesorii si mobilier de gradina;
· intretinerea si ingrijirea plantelor existente in magazine;
· receptia marfurilor si etichetarea produselor;
· intretinerea standardului de prezentare a produselor;
· incadrarea in politica firmei privind desfasurarea activitatii in ansamblul sau.

CERINTE

· studii de specialitate( Horticultura);
· cunostinte de dendrologie ( cunoasterea speciilor de arbori, arbusti si cerintele acestora fata de factorii de mediu);
· cunostinte operare PC;
· persoana dinamica, foarte bune abilitati de comunicare, spontaneitate, atitudine pozitiva, corectitudine, seriozitate, spirit de echipa;
· orientare catre clienti;
· experienta in ingrijirea si comercializarea plantelor reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

· Pachet salarial competitiv;
· Bonuri de masa;
· Bonusuri lunare corelate cu competenta si realizarea obiectivelor de catre intreaga echipa a filialei;
· Sistem de evaluare si posibilitati de promovare insotit de cresterea periodica a venitului realizat;
· Angajarea intr-o companie puternica, membra a unui grup de firme multinational.

City Garden este o companie cu 5 filiale in Romania, membra a grupului de firme Romstal, companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, grupul de firme Romstal are in prezent peste 1000 angajati, avand ca misiune cresterea standardului de viata al clientilor sai.