Specialist Prestatii Vehicule

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza incercari pentru componentele caroseriei in vederea detectarii eventualelor zgomote produse de aceasta;
- Analizeaza rezultatele inregistrate pentru a diferentia zgomotele naturale de cele produse de posibile neconformitati;
- Stabileste cauzele acestor defectiuni si propune solutii pentru eliminarea lor.

CERINTE

-Absolvent (a) de studii superioare - profil tehnic: AR;
-Bune cunostinte de limba franceza;
-Permis de conducere categoria B;
- Cunostinte in domeniul auto, specifice caroseriei.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru international;
-Oportunitati de dezvoltare profesionala;
-Pachet salarial competitiv;
- Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.