Sofer testare autovehicule

POLYMONT

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNE:
- Rulaj autovehicule pe raza judetului ARGES
 Realizeaza activitati de testare a autovehiculelor, tinand cont de cerintele predefinite, relevand in caietul de sarcini, informatii privind caracteristicile tehnice ale vehiculului: manifestarea si functionarea vehicului in diferite conditii sau orice anomalii sau perimetrii care nu se incadreaza in conditiile de functionare optime.

CERINTE

- Posesor carnet categoria B ( esential) - Reprezinta un avantaj important detinerea unor alte categorii;
- Experienta in conducerea cat mai multor tipuri de autovehicule, pe trasee diferite – munte/autostrada/oras si in conditii de rulaj dificile - esential
- Cunostinte de mecanica auto
- Fara incidente in trafic
- Persoana foarte organizata, responsabila, etica, echilibrata, nonconflictuala
- Pasiune pentru domeniul auto

BENEFICII OFERITE

Date contract:
- contract pe perioada determinata cu posibilitate de prelungire
- timp de lucru: 8 ore/ 3 schimburi
Data de incepere a contractului: cat mai curand posibil

Ce va oferim?
- Salariul motivant si competitiv pe piata; tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare;
- Formare profesioanala de specialitate si formare continua post
- Corectitudine contractuala ( carte de munca, salarizare integrala etc)

DESCRIEREA FIRMEI

POLYMONT - Partenerul dumneavoastra dinamic si inovator!

Polymont, a fost infiintat in anul 1975, dezvoltand conceptul de mentenanta externalizata, in domeniul echipamentelor de inalta tenologie. Polymont este prezent in toate etapele procesului industrial. Cei 5 poli de expertiza sunt: Studii, Testare, Metoda, Mentenanta, Calitate. Calitatea serviciilor noastre este data de o cultura organizationala, caracterizata printr-o buna capacitate de a asculta, deschiderea spre dialog si o buna organizare. Reusita noastra este data de angajamentul aspura rezultatelor, dialogul si transaparenta, competanta globala in industrie, experienta a peste de 30 de ani de activitate, integrarea culturala a angajatilor, respectul termenelor de finalizare a proiectelor si nu in ultimul rand, o echipa formata din cei mai buni specialisti in domeniu care stiu sa surprinda de fiecare data esentialul.
In acest moment Polymont este prezent in Franta, Spania, Tunisia, Brazilia, Argentina, Chile, Rusia si Romania, avand un total de peste 1500 de angajati la nivel mondial

Pentru mai multe informatii, puteti vizita site-ul www.polymont.fr