Sef Santier Instalare Linii de Montaj Automobile, Pitesti - Multinationala de Renume

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conducerea procesului de instalare a unei linii de montaj automobile
- Coordonarea echipelor care contribuie la realizarea proiectului
- Comunicarea cu inginerii proiectanti pe baza proiectului de executie
- Discutarea proiectului cu firma de constructii
- Colaborarea cu furnizorii de echipamente
- Colaborarea cu inginerii din echipa de testare
- Asigurarea respectarii termenelor de executie

CERINTE

- Studii superioare tehnice.
- Foarte bune competente de management.
- Bune capacitati de negociere si comunicare.
- Orientat spre rezolvare de probleme.
- Cunoasterea unei limbi straine (franceza, engleza).
- Post pentru toate orasele.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a construi o cariera de succes intr-un mediu international.
- Un sistem de salarizare motivant si oportunitati reale de dezvoltare profesionala.
- Pachet de relocare pentru cei din afara orasului.
- Atmosfera occidentala de lucru si respect fata de angajati.

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management si strategie, specializata in conducerea proiectelor de schimbare. Actionam in domenii precum performanta proceselor, managementul strategic al resurselor umane, marketing si strategie, dezvoltare organizationala.
Clientul nostru este o puternica companie din domeniul ingineriei, cu parteneri ca Mercedes, BMW, Audi, Renault, Nissan, Daimler-Chrysler si peste 8000 angajati in 18 tari. Firma este intr-o continua dezvoltare motiv pentru care se cauta oameni puternic motivati si dornici de a face parte dintr-o echipa de adevarati profesionisti.