Sef Raion Pitesti

Praktiker Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatilor de vanzare din cadrul raionului
Dezvoltarea si mentinerea unei bune relatii cu clientii
Controlul comenzilor catre furnizori
Gestionarea corecta a stocurilor si inventarelor raionului
Supervizarea activitatii personalului din subordine

CERINTE

Studii medii/superioare
Experienta in relatia cu clientii
Cunostinte bune limba engleza/germana si operare PC (Word, Excel)
Capacitate si abilitati de conducere
Adaptare in functie de client
Buna capacitate de comunicare si organizare

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este in concordanta cu aceasta pozitie si cu toate avantajele oferite de o companie internationala: dezvoltare profesionala, cariera, experienta in retail

Apreciere, Respect si Recunoastere intr-o companie internationala.

Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul dintre liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 350 de magazine si peste 20.000 de angajati in 8 tari.

Avem nevoie de TINE, in aceasta mare echipa, daca esti o persoana deschisa, flexibila, motivata si dornica sa faca fata provocarilor, hotarata si experimentata.