Sef Echipa

Partner-CRS Quality Control SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza procesul de sortare / retus piese.
Verifica respectarea termenelor de realizare.
Coordoneaza si formeaza personalul din subordinea sa.
Asigura implementarea si respectarea procedurilor si instructiunilor de lucru.
Asigura respectarea normelor de protectia muncii.
Stabileste necesitatile de echipamente si consumabile pentru buna desfasurare a activitatii.
Intocmeste diversele rapoarte.

CERINTE

Seriozitate, responsabilitate, relationare buna cu membrii echipei.
Atentie sporita la detalii.
Studii medii / superioare.
Experienta in coordonarea si controlul unei echipe - obligatoriu.
Gandire analitica, prezenta de spirit si adaptabilitate pentru munca in echipa.
Persoana cu abilitati de comunicare si de rezolvare probleme.
Capacitate de luare a deciziilor.

BENEFICII OFERITE

Training din partea companiei.
Salariu fix + bonuri de masa.
Oportunitati de dezvoltare profesionala.
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu competitiv si profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

Control si retus in domeniul calitatii.