SEF COLOANA TRANSPORT - RESPONSABIL DAUNE

Eliton Trans

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Se ocupa de evidenta valabilitatii asigurarilor RCA, CASCO, LARMAS, LICENTELOR AUTO si actioneaza in vederea prelungirii acestora;
•Deschide DOSAR DE DAUNA – pentru asigurarea tip CMR, in conformitate cu legislatia in vigoare si prevederile din Contractul CMR.
•Pastreaza relatia cu asiguratorii;
•Intocmeste diverse situatii si rapoarte catre superiori – saptamanal si/sau la cerere;
•Cunoaste si respecta prevederile legale cu privire la circulatia pe drumurile publice, in trafic intern si international de marfuri;

CERINTE

•Studii tehnice - in domeniul transporturilor;
•Atestat coordonator transport - constituie un real avantaj;
•Experienta pe un post similar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru optim realizarii profesionale
- pachet salarial atractiv

Societate comerciala cu capital integral privat , care are ca obiect de activitate transport international de marfuri , cu un parc format din 50 camioane , 22 tone si care , in prezent, lucreaza la un proiect de dezvoltare atat ca extindere a flotei , cat si ca diversificare a activitatii