SEF ATELIER PRODUCTIE Punct de lucru Bascov, Jud.Arges

SC Romcarton SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

ROMCARTON SA, leader in domeniul productiei de carton ondulat si amblaje din carton ondulat, angajeaza pentru punctul de lucru Bascov, Judetul Arges, SEF ATELIER PRODUCTIE:
- organizeaza intreaga activitate a atelierului de productie;
- receptioneaza si planifica comenzile de productie;
- elaboreaza, transmite si urmareste comenzile de materii prime si materiale;
- raspunde de gestionarea produselor finite aflate in stoc;
- planifica si organizeaza transportul produselor finite catre client;
- urmareste procesul de fabricatie;
- asigura respectarea termenelor de productie;
- asigura respectarea calitatii impuse de cerintele clientului si de standardele de calitate;
- asigura un consum optim de materii prime si materiale.

CERINTE

- absolvent studii superioare cu profil tehnic;
- experienta in domeniul coordonarii activitatii de productie;
- persoana dinamica, organizata, creativa, team leader;
- excelente abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Dac¿ te reg¿sesti in acest profil te astept¿m in echipa noastr¿ !

Oferim salariu si beneficii in functie de experienta si profilul fiec¿rui candidat.

Romcarton S.A. este unul dintre cei mai mari producatori de ambalaje din carton ondulat din Romania cu o cifra de afaceri de peste 1.300.000 EURO/luna. Clientii sai provin din intreaga tara.
Romcarton S.A. este membra a Grupului Rossmann, unul dintre liderii europeni in producerea ambalajelor din carton ondulat. Grupul detine mai mult de 20 de intreprinderi in 9 tari din Europa si din Africa. Domeniul de activitate al acestor firme este industria hartiei si/sau cartonului ondulat.
In Romania, grupul detine in afara societatii Romcarton S.A. si cel mai mare producator de hirtie pentru carton ondulat din Romania, AMBRO SA in Suceava.