RESPONSABIL DEPARTAMENT RULAJ - TESTRE AUTO

POLYMONT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Garanteaza prestatia rulajului din punct de vedere tehnic;
Garanteaza calitatea rulajului / testarilor auto si
Asigura interfata cu intelocutorii si client
Planifica rulajul in acord cu clientul
Garanteaza securitatatea testelor

CERINTE

Pentru demararea unui proiect in domeniul auto - testare, rulare autovehicule rutiere, societatea Polymont, scoate la concurs postul de RESPONSABIL DEPARTAMENT RULAJ - TESTARE AUTO.

Studii superioare tehnice
Experienta in coordonarea unei echipe mari
Experienta in domeniul auto, de preferat in cadrul unui departament de testare / garantie
Limba franceza: conversational
Cunostinte f bune de Excel
Persoana responsabila cu bune capacitati administrative, decizionale si relationale

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte motivant
Mediu de lucru international

DESCRIEREA FIRMEI

POLYMONT - Partenerul dumneavoastra dinamic si inovator!

Polymont, a fost infiintat in anul 1975, dezvoltand conceptul de mentenanta externalizata, in domeniul echipamentelor de inalta tenologie. Polymont este prezent in toate etapele procesului industrial. Cei 5 poli de expertiza sunt: Studii, Testare, Metoda, Mentenanta, Calitate. Calitatea serviciilor noastre este data de o cultura organizationala, caracterizata printr-o buna capacitate de a asculta, deschiderea spre dialog si o buna organizare. Reusita noastra este data de angajamentul aspura rezultatelor, dialogul si transaparenta, competanta globala in industrie, experienta a peste de 30 de ani de activitate, integrarea culturala a angajatilor, respectul termenelor de finalizare a proiectelor si nu in ultimul rand, o echipa formata din cei mai buni specialisti in domeniu care stiu sa surprinda de fiecare data esentialul.
In acest moment Polymont este prezent in Franta, Spania, Tunisia, Brazilia, Argentina, Chile, Rusia si Romania, avand un total de peste 1500 de angajati la nivel mondial

Pentru mai multe informatii, puteti vizita site-ul www.polymont.fr