REPREZENTANT VANZARI SUD (OLTENIA, MUNTENIA, DOBROGEA)

S.C. CORROSHIELD ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere post:
- prospectarea pieței și aducerea de noi clienți;
- stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
- analizarea cerințelor potențialilor beneficiari;
- pregătirea ofertelor comerciale;
- pregătirea prezentărilor necesare pentru serviciile firmei;
- efectuarea de prezentări de produse, prezentări tehnice și demonstrații
- participarea la negocieri comerciale;
- particularizarea ofertei de produse și servicii pentru fiecare potențial beneficiar;
- menținerea contactelor permanente cu reprezentanții beneficiarilor;
- participarea la organizarea unor acțiuni promoționale: târguri, expoziții, campanii publicitare.

CERINTE

- experienta in vanzari minim 1 an;
- cunostinte tehnice;
- posibilitate de deplasare in tara si strainatate;
- absolvent de studii universitare;
- permis de conducere categoria B;
- limbi straine: obligatoriu limba engleza. Constituie un avantaj: limba bulgara

BENEFICII OFERITE

- salariu fix plus comision din vanzari;
- masina, telefon, laptop.

Societatea noastra este specializata in executarea elementelor de fixare din otel carbon, inox pentru constructii si industriile prelucratoare, acoperisuri si fatade , structuri metalice , structuri de lemn, fixarea diferitelor aplicatii in beton , elemente de fixare pentru ferestre, elemente de fixare din otel/carbon pentru aplicatii structurale , suruburi, piulite, saibe cu grad 8.8 sau mai mare tratate sau netratate pentru a rezista la caldura executate conform standardelor TUV, BAM, PSP Corporation sau dupa desenele beneficiarilor.
Specializat in ingineria elementelor de fixare rezistente la coroziune , Engineering Edge Pte Ltd este producator de elemente de fixare premium cu sisteme si tehnologie din Singapore .
Noi credem ca prin aceasta inovatie a produsului , putem crea solutii unice de fixare , acordand clientilor nostri o limita in afacerea lor .Sustinuti de o echipa de profesionisti in sisteme de fixare , noi adoptam serviciul de desavarsire ca pe un motto al companiei noastre .