REPREZENTANT VANZARI - pt. judetele PH, DB, AG

SERSTILL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor din portofoliul repartizat (robineti si fitinguri pentru instalatii apa gaz, baterii si obiecte sanitare );
- indeplinirea obiectivelor de vanzari;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii ;
- identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date;
- stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti;
- intocmirea periodica a rapoartelor de activitate.

CERINTE

- experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
- excelente abilitati de comunicare, prezentare;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism;
- rezistenta la stres;
- permis auto (categoria B);
- studii medii sau superioare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta;
- mediu de lucru profesionist ;
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala;
- oportunitati de promovare.

Distributie nationala de obiecte sanitare si produse pentru instalatii.