Reprezentant vanzari (PHARMA)- zonele Arges-Valcea

Contrast HR Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele sarcini si responsabilitati:
1. Realizarea target-ului de vanzare si incasare alocat;
2. Vizite la clienti, promovarea imaginii si serviciilor firmei;
3. Planificarea activitatii de vanzare;
4. Intocmirea rapoartelor de activitate;
5. Mentinerea, crearea, dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si potentiali;
6. Atragerea de clienti noi – identificarea de clienti potentiali, demararea si dezvoltarea relatiei cu aceasta categorie de clienti.
7. Monitorizarea si furnizarea datelor despre concurenta.

CERINTE

Profil:
• Persoana cu abilitati de lucru in echipa;
• Excelente abilitati de comunicare;
• Abilitati de organizare si de planificare;
• Orientare catre realizarea obiectivelor si obtinerea de performante.

Educatie:
• Minim: absolvent de studii liceale;
• Studiile superioare reprezinta un avantaj.

Experienta de lucru: experienta comerciala in piata farmaceutica de cel putin 2 ANI

Cunostinte PC: MS Office

Permis de conducere : categoria B

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant: parte fixa+bonusuri+masina si telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta in domeniul Resurselor Umane.
Clientul nostru este Magistra C&C, infiintata in anul 1993, in Constanta, deviza tinerei firme fiind: ”CERTITUDINEA CALITATII MEDICAMENTULUI\\\\\\\". De la infiintare si pana in prezent firma a dobandit o bogata experienta atat in managementul conducerii cat si al perfectionarii productiei farmaceutice. Scopul firmei este de a satisface pe deplin cerintele si asteptarile clientilor. De aceea, Magistra C&C ofera o gama larga de produse generice de uz uman in diferite forme galenice pentru tratamentul si prevenirea afectiunilor cronice si imbunatatirea calitatii vietii.