Reprezentant vanzari in Pitesti

ProTV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea potentialilor clienti;
- promovarea serviciilor de publicitate ale companiei;
- consilierea clientilor in scopul identificarii produselor care sa raspunda nevoilor lor;
- intocmirea ofertelor si negocierea contractelor;
- atingerea si depasirea target-ului de vanzare stabilit.

CERINTE

- studii superioare in curs sau finalizate;
- experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- persoana energica, optimista si ambitioasa;
- cunostinte la nivel mediu de MS Office;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atragator;
- posibilitatea dezvoltarii profesionale.

ProTV activeaza pe piata romaneasca din 1 decembrie 1995. Este postul TV care a revolutionat termenul de televiziune privata in Romania si care a dat startul pentru o serie de produse puternice pe piata media romaneasca: Acasa, ProCinema, ProTV International, ProFM, InfoPro