Reprezentant Vanzari ADM Farm - Arges

SC ADM FARM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei;
-vanzarea produselor farmaceutice si indeplinirea obiectivelor de vanzari ;
-preluarea, filtrarea si transmiterea tuturor informatiilor de la clienti si din piata farma ;
-marirea portofoliului de clienti, prin identificarea de noi clienti din piata farma;
-negocierea si incheierea contractelor de furnizare marfa cu clientii din zona arondata ;
-colaborarea eficienta cu membrii echipei de vanzari (ASM, operatori telesales, ag. distribuitori) ;
-urmarirea inchiderii buclei de vanzare - monitorizarea incasarilor conform procedurii companiei;
-completarea rapoartelor catre management conform procedurilor de lucru.

CERINTE

-studii superioare;
-experienta in vanzari in domeniul farmaceutic (relatia cu farmaciile);
-cunoasterea produselor farmaceutice ;
-cunoasterea pietei farmaciilor din zona Arges constituie un avantaj;
-abilitati de comunicare, negociere, socializare, planificare financiara, lucru in echipa;
-carnet conducere cat. B;
-disponibilitate la deplasari si la program flexibil de munca;
-foarte bune abilitati de comunicare;
-foarte bune abilitati de operare PC: Word, Excel ;
-orientare catre client si rezultat.

BENEFICII OFERITE

-oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
-pachet salarial atractiv corelat cu performanta;
-autoturism, telefon mobil.

Infiintata in 1998, cu capital integral romanesc, ADM Farm a reusit sa se impuna drept o companie eficienta, serioasa, pentru care cele mai importante sunt cerintele si necesitatile clientilor ei. Cifra de afaceri a crescut continuu, de la an la an fapt ce a dus la plasarea ADM Farm intre primii 5 distribuitori din Romania.
Detalii pe www.admfarm.ro