REPREZENTANT VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea produselor din portofoliu catre clientii de pe ruta alocata

* intocmirea corecta a documentelor necesare vanzarii

* prospecteaza si identifica clienti noi pe zona alocata

* intocmire rapoarte (activitate zilnica / saptamanala, activitate competitie)

* gestionarea corecta a stocului din masina

* urmarirea si gestionarea soldurilor din piata

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

* experienta in vanzari directe min 1 an

* notiuni elementare de operare PC

* bune abilitati de comunicare

* notiuni teoretice de vanzare

* implicare puternica in activitate

* responsabilitate maxima si atentie sporita

* capacitate puternica de auto-organizare

* capacitate de a lucra in echipa

* permis de conducere categoria B (minim 2 an)

BENEFICII OFERITE

* salariu fix + comision din vanzari corelat cu realizarile,

*masina si telefon de seriviciu

* mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta