REPREZENTANT DE VINZARI - KAE

SC LAROPHARM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza procesul de vanzare si promoveaza produsele si imaginea companiei
Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti
Realizareaza obiectivele de vanzari, incasari si cele specifice conform politicii si strategiei companiei;

CERINTE

Experienta in vanzari, intr-o pozitie similara, minim 1 an(domeniul farmaceutic sau FMCG constituie avantaj)
Foarte bune abilitati de comunicare,negociere si lucru in echipa
Cursuri de vanzari si merchandising constituie avantaj
Capacitate de planificare si organizare a timpului
Studii medii/superioare finalizate
Cunostinte medii de operare pe calculator
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Cursuri de pregatire , suport permanent din partea firmei;
Evolutie rapida in cariera, pe masura rezultatelor obtinute;
Salariu fix + comision;
Masina, telefon de serviciu.

Companie nationala, important producator si distribuitor de produse farmaceutice si suplimente nutritive, activa pe piata de profil incepind cu 2001, aflata in continua expansiune.