Reprezentant AVON

AVON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana comunicativa si sociabila ? Doresti sa-ti rotunjesti veniturile ? Atunci te asteptam sa te alaturi unei echipe tinere si dinamice. Nu-ti trebuie experienta sau studii superioare...doar putina ambitie si responsabilitate.

Responsabilitati:
Responsabilitatile acestui post sunt promovarea si vanzarea de produse cosmetice AVON
- Strangerea de comenzi produse cosmetice, bijuterii si diferite accesorii de la clienti
- Transmiterea comenzilor catre sediul AVON central prin fax sau direct de pe internet
- Plata facturilor la timp (in maxim 3 saptamani de la emiterea facturii

CERINTE

- ambitie
- spirit de echipa
- persoana organizata, hotarata, sociabila, dornica de o activitate PART-TIME menita sa rotunjeasca veniturile actuale

BENEFICII OFERITE

- program flexibil ( lucrezi cand ai timp)
- transmiterea de comenzi prin fax sau internet
- livrarea pachetului la domiciliu sau adresa aleasa de catre dumneavoastra
- alegerea clientilor
- nu exista limita de varsta
- castiguri nelimitate (in functie de valoarea comenzii-pana la 40% discount din valoarea comenzii)
- inscrierea este GRATUITA
- bonusuri pentru reprezentanti constand in produse cosmetice si nu numai..
- oferte de produse pentru reprezentanti la preturi super avantajoase ( pana la 70%)
- programe motivationale pentru noii reprezentanti
- cursuri de training GRATUITE
- oportunitatea de a inainta in cariera

MLM(multilevelmarketing) / Nutritie - companie multinationala ce promoveaza si comercializeaza produse cosmetice in peste 140 de tari.