Purchasing Manager

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere posului:

- Va ocupati de achizitii, de investitiile site-ului si de politica de ambalare.
- Va ocupati de asemenea de planurile de dezvoltare si evolutie ale furnizorilor locali si de prospectarea furnizorilor locali potentiali.
- Sunteti reponsabil cu negocierile in domeniul care va priveste, validari tehnice si dezvoltarea proiectelor de reducere a costurilor in vederea unei ameliorari continue

CERINTE

Candidatul ideal:

- Sunteti inginer de formatie sau aveti o diploma echivalenta.
- Aveti experienta pe o pozitie similara, de preferinta la un producator de componente auto sau in serie.
- Faceti dovada unor abilitati bune de negociere cu furnizorii, intr-un mediu international.
- Aveti un puternic simt tehnic si ati condus deja o echipa.
- Vorbiti fluent limba engleza.
- Cunoasterea limbii franceze constituie un avantaj.
- Job disponibil in toate orasele tarii.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Munca intr-o companie internationala de renume.
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere atat in Romania cat si in strainatate.
Coaching si training.

Eurotriade este o companie multiantionala de consultanta in domeniul resurselor umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management. Recrutam pentru una din firmele nostre partenere, producator francez de componenete auto de talie internationala un:

Responsabil cumparari