Project manager comercial - domeniul industrial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei pentru indentificarea de potentiali clienti.
- Dezvoltarea de relatii cu partenerii companiei.
- Mentinerea si actualizarea permanenta a bazei de date cu client.
- Promovarea activa a portofoliului de servicii ale companiei.

CERINTE

Absolvent de studii superioare
Fluenta in limba nativa
Bune cunostinte de limba Engleza/ Franceza
Cultura generala
Experienta in domeniul comercial
Excelente abilitati comerciale @ comportament si tinuta bussiness
Abilitati puternice de negociere si influentare
Abilitati de a lucra sub presiune si termene limita
Atentie la detalii
Abilitati de negociere si planificare
Personalitate matura, sociabila, echilibrata.

BENEFICII OFERITE

Pachet de beneficii motivant corelat cu nivelul de performanta.

Companie internationala recunoscuta in domeniul sau de activitate prin serviciile oferite in domeniul industrial.