PROGRAMATOR/ REGLOR strung industrial

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- tejnician care va regla si supraveghea strunguri industriale;
- va verifica primele piese dupa care va supraveghea activitatea utilajelor;
- va executa cicluri de control la piese din 100 – 200 piese.

CERINTE

- experienta de lucru in uzine;
- experienta de lucru cu utilajele/centrele de prelucrare cu 3 axe si 5 axe MATSUURA;
- experienta de lucru cu softul utilizat FANUC;
- experienta de lucru cu strungurile automate MORISEIKI;
- preferabil sa fie absolvent si sa aiba cursuri in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- program de lucru L – V (8:00 – 17:00);
- salariu net poate ajunge la 5000 Ron;
- se ofera cazare daca nu este din zona.

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.