Programator PHP Junior/Senior

FISKER & PARTNERS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unor noi membri pentru echipa noastra de programatori: angajare permanenta, program flexibil, la sediu.

Atributii:
- programare aplicatii web: platforme PHP MySQL, Apache, Linux;
- administrare aplicatii web;
- gestiune baze de date;

Responsabilitati:
- dezvoltare si intretinere de aplicatii web pentru clientii nostri din strainatate si Romania;
- colaborare cu membrii echipei;

CERINTE

- cunostinte avansate de PHP, MySQL, Apache, HTML, CSS, Javascript; eventual framework-uri si aplicatii Open Source;
- cunostintele de administrare a serverelor Linux reprezinta un avantaj;
- constituie avantaj experienta in dezvoltarea de aplicatii web, inclusiv proiecte personale;

- responsabilitate si spirit de initiativa;
- dorinta de perfectionare si de realizare a unei cariere de succes in domeniu
- capacitatea de a lucra in echipa, abilitati de comunicare, creativitate;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- bonusuri per proiect dupa primele luni de activitate;
- experienta pe proiecte internationale;
- sediu pentru desfasurarea activitatilor pozitionat ultracentral.

Fisker & Partners S.R.L.: companie de servicii web ce se axeaza pe dezvoltarea site-urilor cu design modern si a aplicatiilor complexe de tipul: platforme de magazin online, solutii IT pentru agentii de turism, dar si alte tipuri de site-uri.