Profesor limba franceza PITESTI

International English School

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post part time de trainer LIMBA FRANCEZA in cadrul firmei noastre, in orasul PITESTI. Orele au loc la sediul firmei, cursantii sunt adulti si fac parte din mediul de afaceri.
Este necesara o buna/foarte buna cunoastere a limbii franceze. Asiguram materiale predare si training. Pentru a aplica puteti trimite direct CV la adresa de e-mail office@cursuriengleza.ro, in atentia Alina Firut.

CERINTE

-studenta/masteranda/absolventa LIMBA FRANCEZA, cu un program flexibil
-studii de specialitate LIMBA FRANCEZA
-foarte buna cunoastere a LIMBII FRANCEZE
-personalitate placuta si comunicativa
-capacitate buna de comunicare in LIMBA FRANCEZA
-atestate de limba franceza, care sa poata fi prezentate clientilor nostri

BENEFICII OFERITE

-contract de munca
-decont telefon si transport pentru orele sustinute
-remuneratie in functie de nr de ore predate lunar si bonusuri suplimentare pentru atingerea obiectivelor de curs

Compania romana nr 1 in cursuri limbi de straine pentru companii(cursuri corporate).14 ani de experienta in predarea limbii engleze. Cursuri intensive pentru persoane fizice ,pentru companii multinationale, portofoliu de exceptie, filiale in tara.