Procesatori si operatori telefonici comenzi piese auto

S.C. AUTOBON ONLINE PARTS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pieseweb.ro este un magazin online care are ca scop oferirea unui pachet de servicii complete, piese auto+service+garantie la nivel national.
Avem o experienta de 5 ani in comertul online si dorim sa oferim posesorilor de autoturisme din Romania un sistem prin care sa economisesca timp, bani si nervi pentru a-si rezolva probleme de orice natura ar avea cu autoturismul

CERINTE

-experienta minim 1 an in domeniul vanzarilor de piese auto
-atitudine pozitivă, spirit de echipă, foarte bune abilităţi de comunicare
-persoana dinamica, orientare către client
-cunostinte tehnice/mecanice in domeniul auto
-citit/vorbit limba engleza (de preferat si termeni tehnici)
-cunostinte utilizare PC (pachet Office)
-seriozitate, constiinciozitate, responsabilitate, spirit de echipa
-familiarizat cu programale de OE (VAG, OPEL, BMW, FORD, RENAULT, ETC)
-familiarizat cu programale furnizorilor (AUTONET, AUTOTOTAL, AUGSBURG, ETC)

BENEFICII OFERITE

-sistem de bonusare bazat pe depasirea unor targete
-sistem automat de masurare a performantei
-posibilitati de instruire si formare profesională
-mediu de lucru profesionist intr-un colectiv tanar
-respect şi aprecierea rezultatelor muncii depuse

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzari online piese auto!