Organizator Sisteme Informatice – Mentenanta Industriala

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Este responsabil de aplicatiile informatice in domeniul mentenantei industriale (tratarea incidentelor, suport si asistenta functionala, operarea si tratarea cererilor noilor utilizatori);
- Analizeaza si pune in practica etapele evolutiei aplicatiei urmarind optimizarea utilizarii acesteia;
- Garanteaza buna functionare a sistemelor informatice de care este responsabil si le adapteaza permanent la nevoile utilizatorilor;
- Analizeaza si coordoneaza punerea in practica a evolutiilor “produs-proces” necesare pentru optimizarea procesului si a costurilor.

CERINTE

- Absolvent/(a) de studii superioare profil tehnic (Electromecanica, Automatica);
- Bune cunostinte de limba franceza si/sau limba engleza;
- Cunostinte generale in domeniul IT;
- Buna cunoastere a pachetului MS Office;

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru international;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial competitiv;
- Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.