Operator P.C gestionar librarie

PROFESIONAL LAUR CONSULTING 2013 S.R.L-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operator calculator , gestionar librarie:
-in fiecare zi ia in gestiune marfa din magazin;
-furnizeaza produse cerute;
-redacteaza diferite documente in word, publisher, corel;
-intocmeste registrul de casa;
-furnizeaza servicii de printare, copiere, indosariere, scanare, mail, fax;
-instaleaza sisteme de operare windows, programe windows;
-furnizeaza servicii de refill cartuse;

CERINTE

liceu terminat cu diploma de bacalaureat;
de preferat facultate in curs;
cunostinte de operare P.C :word, corel.
cunostinte hardware si software P.C

BENEFICII OFERITE

salariu fix + bonusuri

Societatea ce vine in sprijinul colaboratorilor cu o gama diversificata de produse de papetarie , birotica si componente P.C.
Asiguram livrarea produselor gratuit in termen de cel mult 24 h pe raza mun. Pitesti .
Totodata societatea ofera o gama diversificata de servicii I.T si refill cartuse imprimante si consumabile.