MONTATOR TAMPLARIE PVC

CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea în bune condiţii a montajului ferestrelor din PVC şi a uşilor cu garantarea bunei funcţionări a lor
- încasarea banilor de la client
- predarea banilor încasaţi către departamentul de contabilitate
- asigurarea semnării de către client a documentelor (procesul de predare-primire a lucrării, a formularului de evaluare a calităţii lucrării)
- deplasări frecvente la locurile unde se solicită montarea de ferestre din PVC şi uşi
- suportarea de diferente de temperaturi mari (atât pe timpul verii, cât şi în sezonul rece doar in măsura în care condiţiile meteorologice fac posibile desfăşurarea în bune condiţii a activităţii de montare)
- nivel ridicat de zgomot (în momentul în care se folosesc echipamentul de lucru pentru dezasamblare-montare)
- lucru la înalţime (în funcţie de locul unde se solicită montarea ferestrelor din PVC)
- înlăturare ferestre şi accesorii ce urmează a fi schimbate
- montare ferestre si uşi noi
- montare accesorii
- folosire de instrumente de lucru adecvate pentru fiecare tip de lucrare
- asigurara transportului în bune condiţii a lucrarii la domiciliul clinetului
- asigurarea montarii in bune conditii a tamplariei sau a usilor Porta la domiciliul clientului
- se va face curatenie dupa terminarea montajului
- explicarea catre client a notiunilor de utilizare si indicarea punctelor sensibile si care necesita atentie din partea clientului (puncte de ungere, etc)

CERINTE

- absolvent minim liceu
- carnet de conducere B
- capacitate de a lucra la inaltime
- experienta anterioara in domeniu constituie avanta

BENEFICII OFERITE

-echipament de lucru
-echipament de protectie
-masina de servici
-telefon de servici
200 - 300 EURO / luna

DESCRIEREA FIRMEI

Producator national de tamplarie PVC
Importator si distribuitor national de usi Porta Doors