MEP CUMPARARI

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Va ocupati de dezvoltarea echipei in vederea indeplinirii obiectivelor legate de controlul calitatii (QCD).
- Sunteti responsabiul cu gasirea celor mai buni furnizori din punct de vedere al respectarii calitatii produselor, dezvoltarea relatiilor cu furnizorii, urmarirea derularilor proiectelor.
- Va veti asigura de obtinerea unui feedback de la furnizori, mentinerea unei permanente legaturi cu responsabilii cumparari.
- Sunteti responsabil de dezvoltarea unor instrumente specifice pentru imbunatatirea procesului.

CERINTE

- Aveti studii superioare in domeniul ingineriei si detineti o experienta de minim 3 ani in relatiile cu furnizorii, de preferinta in domeniul automotive.
- Aveti vaste cunostinte tehnice si de negociere comerciala.
- Dati dovada de meticulozitate, disciplina si seriozitate in indeplinirea sarcinilor si bune abilitati de negociere cu furnizorii din mediul international.
- Detineti cunostinte solide de MS Office.
- Vorbiti fluent limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Munca intr-o companie internationala de renume
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere atat in Romania cat si in strainatate.
- Coaching permanent

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul resurselor umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management. Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, producator francez de componenete auto de talie internationala.