MEDIC VETERINAR. ASISTENT VETERINAR

ASOCIATIA UTE LANGENKAMP

Job expirat

RESPONSABILITATI

MEDIC VETERINAR:
- sterilizari, alte operatii chirurgicale, tratamente curente;
- coordonarea activitatii sanitar-veterinare a personalului auxiliar.

ASISTENT VETERINAR:
- deparazitari, vaccinari, tratamente;
- intretinerea si actualizarea bazei de date (evidenta animale);
- intocmirea documentatiei sanitar-veterinare ca urmare a executarii activitatilor sanitar-veterinare.

CERINTE

- persoana responsabila, organizata;
- corectitudine, seriozitate;
- cunostinte PC (pentru postul de Asistent Veterinar);
- respect pentru viata si bunastare animalelor.

BENEFICII OFERITE

- Carte de munca;
- Salariu motivant, bonusuri.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la numarul 0741063699 intre orele 12:00-20:00
Candidatii selectati vor fi contactati de un reprezentant al asociatiei.

Asociatie de protectie a animalelor care detine, ca punct de lucru, Adapostul Smeura - cel mai mare adapost de caini din lume recunoscut oficial de Guinness World Records.

Pentru detalii despre asociatie si activitatea asociatiei, va invitam sa vizitati website-ul nostru la adresa: www.aulim.ro