Manageri, Ingineri si Personal Administrativ companie multinationala

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala cauta personal pentru urmatoarele pozitii:

1. HR Manager
2. HR Officer
3. Administrative Manager
4. Cost Controller
5. Contract Manager Assistant
6. Secretary
7. HSE Manager
8. HSE Field Officer
9. Welding Engineer
10. Procurement Officer
11. Project Engineer
12. IT & Communication Expert

Locatie : Pitesti, Romania

CERINTE

- studii superioare in domeniu finalizate;
- cursuri de specialitate - constituie avantaj;
- experienta anterioara in domeniu ;
- cunoasterea legislatiei in domeniu;
- cunoasterea limbii engleze - nivel avansat;
- cunoasterea limbii italiene - nivel mediu, constituie un avantaj;
- cunoasterea foarte buna a pachetului MS Office;
- buna capacitate de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv.

Cei interesati sunt rugati sa trimita cv-ul in limba ENGLEZA impreuna cu specificatia pozitiei dorite la una din adresele de email: cv@petrolvalves.ro sau valentin.iftimi@petrolvalves.ro

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.