Manager echipa;Consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii superioare;
Experienta minima de 2 ani intr-o pozitie de conducere in domeniul vanzarilor pe segmentul retail;
Abilitati excelente de relationare cu clientii, vanzare, negociere si dezvoltare a afacerii;
Calitati deosebite in lucrul cu oamenii, coordonare, motivare si obtinere de rezultate;
Cunostinte de operare a pachetului de programe Microsoft Office;

CERINTE

Dezvoltarea echipei locale prin recrutarea si instruirea de noi Consultanti Financiari;
Dezvoltarea echipei de management prin identificarea persoanelor cu potential si dezvoltarea abilitatilor si cunostintelor acestora;

BENEFICII OFERITE

- program flexibil
- dezvoltarea business-ului propriu
- dezvoltarea unui larg cerc relational
- venituri proportionale cu volumul de munca depus
- acumularea de noi cunostinte pp-une implicit cresterea veniturilor
- posibilitatea „dimensionarii” veniturilor

- reprezentarea unei Institutii Financiare de Prestigiu
- vanzarea unor produse financiare de un inalt standard
- promisiuni respectate
- programe eficiente de training
- dezvoltare personala si profesionala
- management experimentat
- cariera intr-o companie multinationala
- atingerea, mentinerea si dezvoltarea maximelor de competenta