MANAGER DEPARTAMENT CALITATE

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analiza de procedura
- intocmirea procedurilor necesare unui sistem de calitate pentru certificare
- implementarea unui sistem de calitate
- pastreaza legatura cu furnizorii si clientii

CERINTE

SC multinationala cauta un candidat motivat, dinamic, responsabil, simt organozic si puternice abilitati de decizie.
- studii superioare tehnice
- experienta profesionala minim 5 ani in domeniul controlului calitatii tehnice;
- cunostiinte ISO (implantare sisteme de certificare) reprezinta un real avantaj;
- cunostinte minime de limba italiana
- operare PC (Office) - Metrolog reprezinta un avantaj

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.