Logistician Gestiune Flux

SC Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza evolutia volumelor de transport pe termen mediu si compara cu programul de transport existent;

- Asigura evolutia planului de transport;

- Asigura realizarea documentatiei de transport neprogramat necesar calculului necesarelor volumetrice si volumizarii;

- Propune solutii de ameliorare a programului de transport

CERINTE

- Studii superioare tehnice (TCM, AR) sau economice;

- O prima experienta in domeniu constituie un avantaj;

- Cunostinte de utilizare a calculatorului(MS Office);

- Bune cunostinte de limba franceza si engleza;

- Abilitati de comunicare si negociere, capacitate de organizare;

- Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- beneficii conform politicii companiei.

Dacia, cu expertiza si organizarea RENAULT, este lider incontestabil pe piata automobilelor din Romania si cu un trend pozitiv al vanzarilor la export in numeroase tari.
In aceasta perspectiva de dezvoltare, AUTOMOBILE DACIA angajeaza oamenii potriviti in locurile potrivite pentru succesul companiei.