IT Specialist

System Evolution Team

Job expirat

RESPONSABILITATI

- servicii de support IT la nivel de user
- depanare calculatoare

CERINTE

- cunostinte operare PC nivel avansat
- cunostinte retele (cablare, design, TCP/IP) si echipamente de retea
(switch ,
router, etc );
- cunostinte sisteme de operare ( linux/unix, microsoft os);
- cunostiinte servicii de retea (mail , www, ftp, dns, etc ), routare, vpn;
- cunosterea normelor si procedurilor de securitate IT, principii de
securitate
- cultura generala IT
- capacitatea de exprimare si explicare
- disponibiliate, capacitate de stapanire in situatii de criza si stress.

BENEFICII OFERITE

- program flexibil
- lucru de acasa
- salariu atractiv

Oferim solutii inovatoare de suport IT online pentru companii mici si
mijlocii.
Credem in parteneriate pe termen lung care sa aduca satisfactii tuturor
partilor implicate, solutiile noastre sunt gandite pentru a eficientiza si
optimiza mediul IT al partenerilor.