Instructor Standardizare Post de Lucru

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura impreuna cu sectoarele din fabricatie Standardizarea la Postul de Lucru (SPL) vizand imbunatatirea continua a standardelor de munca ale operatorilor din fabricatie;

- Stabileste impreuna cu responsabilii din fabricatie programe de formare pentru angajati;

- Pregateste suportul de curs si asigura logistica necesara derularii optime a cursurilor de formare;

- Formeaza ierarhia sectoarelor de fabricatie si partenerii acesteia, pentru insusirea metodelor si instrumentelor specifice standardizarii la postul de lucru;

- Stabileste indicatorii specifici standardizarii la postul de lucru (SPL).

CERINTE

- Absolvent/(a) de studii superioare - profil tehnic;

- Bune cunostinte despe motor, cutie de viteze, transmisii, automatizari;

- Bune abilitati de comunicare, spirit de analiza si sinteza;

- Adaptabilitate la situatii neprevazute, autonomie si spirit de initiativa;

- Disponibilitate pentru deplasari;

- Foarte bune cunostinte de limba franceza si limba engleza;

- Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office (Word, Excel).

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru international;

- Oportunitati de dezvoltare profesionala;

- Pachet salarial competitiv;

- Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.