INSTALATOR

ASOCIATIA UTE LANGENKAMP

Job expirat

RESPONSABILITATI

LUCRATOR IN CADRUL DEPARTAMENTULUI INTRETINERE-REPARATII:

INSTALATOR:
-intretinere si reparatii instalatii apa-canal;
-alte atributii stabilite de Directorul Coordonator al asociatiei.

CERINTE

- calificare instalator;
- persoana muncitoare, responsabila;
- corectitudine, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- Carte de munca;
- Salariu motivant, bonusuri.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la numarul 0741688794
Puteti trimite CV, cu precizarea postului pentru care candidati si ca ati aplicat prin intermediul MyJob, la numarul de fax: 0248 294466
Candidatii selectati vor fi contactati de un reprezentant al asociatiei.

Asociatie de protectie a animalelor care detine, ca punct de lucru, Adapostul Smeura - cel mai mare adapost de caini din lume recunoscut oficial de Guinness World Records.

Pentru detalii despre asociatie si activitatea asociatiei, va invitam sa vizitati website-ul nostru la adresa: www.aulim.ro